Grand Prix Slovakia 2018

Trener Goran Romić, Domagoj Žabčić, Lara Weismann i Borna Stanić

Grand Prix Slovakia,  Bratislava, 10.03.2018.

Nastup na turniru u Bratislavi

Na Grand Prix Slovakia održanom u Bratislavi nastupio je širi spisak  reprezentacije kadeta i juniora. Natjecanje je bilo izuzetno kvalitetno (22. države, oko 1930 natjecatelja u tri dana), pa se hrvatska delegacija od 50 sportaša vratila samo sa 7 medalja.

Za reprezentaciju Hrvatske iz KK Bregana nastupili su Lara Weismann, Borna Stanić i Domagoj Žabčić. Najuspješnija je bila Lara Weismannn koja je nakon dvije pobjede, u četvrtfinalu kategorije kadetkinja do 47 kg tijesno poražena od europske prvakinje (0:1). U repasažnoj borbi je istim rezultatom nezasluženo izgubila od predstavnice Mađarske, iako je dva puta napravila nožnu tehniku za bodovanje. Na kraju je zauzela 7 mjesto. Domagoj Žabčić i Borna Stanić su izgubili u prvom kolu.