NATJECATELJI

DEJAN ĆOSIĆ (12.04.1988.)

- 2. mjesto – Božićni kup 2007.
- 2. mjesto – Međimurje open 2007.
- 2. mjesto – juniorsko prvenstvo Hrvatske 2007.
- 1. mjesto – ekipno seniori, Božićni kup 2006.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Hrvatske juniori 2006.
- 2. mjesto – prvenstvo Hrvatske kadeti 2005.
- Najuspješniji kadet u borbama u Zagrebačkoj županiji za 2005. godinu
- 3. mjesto – prvenstvo Hrvatske mlađi kadeti 2004.
- 1. mjesto – prvenstvo Hrvatske mlađi kadeti 2002.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2005.
- 1. mjesto – Zagreb open 2004
- 1. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2004.
- 2. mjesto – Cro open, Samobor 2003.
- 1. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2003.
- 1. mjesto – Kup Samobora 2002.

GABRIJELA TUŠINEC (22.01.1992.)

- 2. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2009, mlađe seniorke do 53 kg
- 3. mjesto Croatia cup 2009., juniorke do 53 kg
- 1. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., juniorke do 53 kg
- 3. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., juniorke open
- 2. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2009. seniorke do 50 kg.
- 3. mjesto Virovitica open 2009., juniorke do 53 kg
- 1. mjesto Grand prix Croatia 2009., mlađe seniorke do 53 kg
- 1. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniorke ekipno
- 2. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniorke do 53 kg
- 2. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2008. juniorke ekipno
- 1. mjesto Karlovac open 2008. juniorke do 53 kg
- 1. mjesto Zagreb karate fest 2008 juniorke do 53 kg
- 3. mjesto Zlatni dukat Slavonije2008. juniorke do 53 kg
- 1. mjesto – Europski kup za mlade, Bratislava 2008.
- 1. mjesto – Sisak Cup 2008.
- 1. mjesto – Opatija Cup 2008.
- 1. mjesto – Postojna Open 2008.
- 3. mjesto Udine Trophy 2008.
- 2. mjesto – Božićni kup 2007 mlađe kadetkinje
- 2. mjesto – Božićni kup 2007 kadetkinje
- 1. mjesto – Karlovac open 2007. ml. kadetkinje
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007. kadetkinje
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007. kadetkinje ekipno
- 2. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007 mlađe kadetkinje
- 1. mjesto – Zagreb karate fest 2007. ml. kadetkinje
- 1. mjesto – Zagreb karate fest 2007. kadetkinje
- 2. mjesto – Cro Open 2007
- 1. mjesto – Međimurje open 2007.
- 3. mjesto – Europski kup za mlade 2007.
- 1. mjesto – Croatia cup 2007.
- 3. mjesto – Udine 2007.
- Najuspješnija učenica u borbama za 2007. godinu u Karate savezu Zagrebačke županije
- 2. mjesto – Memorijal poginulim braniteljima 2007 , kadetkinje
- 3. mjesto – Memorijal poginulim braniteljima 2007 , mlađe kadetkinje
- 1. mjesto – Pordenone cup , Italija
- 1. mjesto – Grand Prix Croatia, Samobor 2007.
- 2. mjesto – Sveti Nikola, Varaždin 2006.
- 1. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 1. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2006.
- 1. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2005.
- 2. mjesto prvenstvo Hrvatske 2004. – borbe učenice
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2005. – borbe učenice
- 3. mjesto – Grand prix Croatia 2006.
- 3. mjesto – Udine, Italija 2006.
- 3. mjesto – Croatia cup 2005.
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto – Cro Open, Samobor 2004.
- Najuspješnija učenica u borbama u zagrebačkoj županiji za 2005. godinu
- Najuspješnija učenica u borbama u zagrebačkoj županiji za 2004. godinu

KARLO PEJIĆ (02.05.1992.)

- 3. mjesto Europski kup – Bratislava 2009, juniori do 61 kg.
- 3. mjesto Croatia cup 2009, juniori do 61 kg.
- 3. mjesto Opatija kup 2009, juniori do 61 kg.
- 2. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., juniori do 61 kg
- 3. mjesto Virovitica open 2009., juniori do 61 kg
- 2. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniori borbe ekipno
- 3. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniori do 61 kg
- 3. mjesto Zlatni dukat Slavonije2008. juniori do 61 kg
- 3. mjesto – Europski kup za mlade, Bratislava 2008.
- 3. mjesto – Kup Mladosti 2008
- 3. mjesto – Grand Prix 2008
- 1. mjesto – Božićni kup 2007
- 3. mjesto – Karlovac open 2007.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007
- 1. mjesto – Cro open 2007.
- 3. mjesto – Udine 2007.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 3. mjesto – Pordenone cup 2007
- 2. mjesto – Grand Prix Croatia, Samobor 2007.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006. mlađi kadeti borbe ekipno
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2006. – borbe učenici
- 2. mjesto – Croatia cup 2006.
- 2. mjesto – Udine, Italija 2006.
- 2. mjesto – Karlovac open 2006.
- 3. mjesto – Grand prix Croatia, Samobor 2006.
- 1. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2006.
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto – Sveti Nikola, Varaždin 2005.
- 3. mjesto – Cro Open, Samobor 2004.

IVAN BILIĆ (28.12.1992.)

- 3. mjesto Croatia cup, juniori do 55 kg
- 2. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., juniori do 55 kg.
- 2. mjesto Grand prix Croatia 2009., juniori do 55 kg
- 2. mjesto Božićni kup 2009, juniori do 55 kg
- 1. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniori do 55 kg
- 2. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniori borbe ekipno
- 2. mjesto Karlovac open 2008. juniori do 55 kg
- 3. mjesto Karlovac open 2008. kadeti do 57 kg
- 2. mjesto Zlatni dukat Slavonije2008. juniori do 55 kg
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2008. kadeti do 57 kg
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2008. kadeti ekipno
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2008. juniori do 55 kg
- 3. mjesto – Zagreb karate fest 2007
- 2. mjesto – Croatia cup 2007
- 1. mjesto – Udine 2007.
- Najuspješniji učenik u borbama za 2007. godinu u Karate savezu Zagrebačke županije
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 2. mjesto – Pordenone cup 2007
- 3. mjesto – Grand Prix Croatia, Samobor 2007
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 2. mjesto – Sveti Nikola, Varaždin 2006. učenici
- 2. mjesto – Sveti Nikola, Varaždin 2006. mlađi kadeti
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006. mlađi kadeti borbe ekipno
- 1. mjesto prvenstvo Hrvatske 2006. – borbe učenici
- 2. mjesto – Udine, Italija 2006
- 3. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2006.
- 3. mjesto – Zagreb open 2005.

ANTE ANDABAK (31.01.1988.)

- 3. mjesto – Đakovo 2005.
- 3. mjesto – Virovitica 2005.
- 2. mjesto – Karlovac open 2005.
- 3. mjesto – Croatia cup, Zagreb 2005.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2005.
- 1. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2004.
- 2. mjesto – Kup Mladosti 2003.

SAŠA DUJMOVIĆ (27.04.1989.)

- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 1. mjesto – ekipno seniori, Božićni kup 2006.
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – Virovitica 2006.
- 1. mjesto – Zagreb open 2005.
- 3. mjesto – Virovitica 2005
- 2. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2005.
- 3. mjesto – Karlovac open 2005.
- 3. mjesto – Zagreb open 2004.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2002.

DOMINIK KOVAČIĆ (06.08.1992.)

- 3. mjesto Opatija kup 2009, juniori do 61 kg.
- 2. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniori borbe ekipno
- 2. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniori do 55 kg.
- 1. mjesto Zlatni dukat Slavonije 2008. juniori do 55 kg
- 3. mjesto – Udine Trophy 2008.
- 1. mjesto – Karlovac open 2007.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 2. mjesto – Međimurje open 2007.
- 3. mjesto – Croatia cup 2007
- 3. mjesto – Udine 2007.
- 3. mjesto – Prvenstvo Hrvatske u borbama, Split 2007.
- 3. mjesto – Kup mladosti, Ivanić Grad 2007.
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.ml. kadeti borbe ekipno
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2006.
- 3. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2006.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2005.
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2005.

JOSIPA BILIĆ (28.06.1991.)

- 2. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2008. juniorke ekipno
- 1. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniorke ekipno
- 3. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniorke iznad 59 kg
- 3. mjesto Zlatni dukat Slavonije 2008. juniorke iznad 59 kg
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007. kadetkinje ekipno
- 2. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007. kadetkinje ekipno
- 3. mjesto – Zagreb karate fest 2007
- 3. mjesto – Croatia cup 2007
- 1. mjesto – Udine 2007.
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 2. mjesto – Grand Prix Croatia, Samobor 2007.
- 2. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 1. mjesto – Karlovac open 2006.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2006.
- 3. mjesto – Zagreb open 2005.
- 3. mjesto – Kup Mladosti, Ivanić grad 2005.
- 1. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2005.
- 3. mjesto – Croatia cup, Zagreb 2005.

ANTONIJA ANDABAK (31.01.1988.)

- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 5. mjesto – prvenstvo Hrvatske juniorke 2005.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2005.
- 3. mjesto – Đakovo 2005.

DIJANA ĆOSIĆ (06.07.1994.)

- 1. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2009., kadetkinje do 54 kg.,
- 3. mjesto Europski kup – Bratislava 2009, kadetkinje do 47 kg
- 3. mjesto Europski kup – Bratislava 2009, juniorke do 48 kg
- 3. mjesto Croatia cup 2009., juniorke do 48 kg
- 3. mjesto Opatija kup 2009, kadetkinje do 47 kg.
- 2. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., kadetkinje do 47 kg.
- 3. mjesto Kup Mladosti 2009. Ivanić Grad, kadetkinje do 47 kg
- 2. mjesto Grand prix Croatia 2009., kadetkinje do 47 kg
- 2. mjesto Božićni kup 2008., kadetkinje do 47 kg
- 1. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. juniorke ekipno
- 3. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje ekipno borbe
- 3. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje ekipno kate
- 3. mjesto Prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje do 47 kg
- 1. mjesto Zlatni dukat Slavonije 2008. kadetkinje do 47 kg
- 3. mjesto – Europski kup za mlade, Bratislava 2008.
- 3. mjesto – Sisak Cup 2008.
- 3. mjesto – Postojna Open 2008. borbe ekipno
- 2. mjesto – Prvenstvo Hrvatske 2008.
- 2. mjesto – Kup Mladosti 2008
- 3. mjesto – Božićni kup 2007.
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 3. mjesto – Zagreb karate fest 2007
- 3. mjesto – Cro Open 2007.
- 2. mjesto – Croatia cup 2007.
- 3. mjesto – Udine 2007.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2005.
- 3. mjesto kate ekipno- Grand prix Croatia, Samobor 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 2. mjesto kate ekipno- Croatia cup, Zagreb 2005.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto kate ekipno- Božićni kup, Zagreb 2005.
- 5. mjesto prvenstvo Hrvatske kate ekipno, Split 2005.
- 2. mjesto kate ekipno- Božićni kup, Zagreb 2004.

MARINA TANČAK (11.05.1994.)

- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje do 54 kg
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje ekipno borbe
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje ekipno kate
- 2. mjesto – Europski kup za mlade, Bratislava 2008.
- 3. mjesto – Postojna Open 2008.
- 3. mjesto – Udine Trophy 2008.
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008.
- 3. mjesto – Grand Prix 2008.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 3. mjesto – Karlovac open 2007.
- 1. mjesto – Udine 2007.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2005.
- 3. mjesto – Zagreb open 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto kate ekipno- Grand prix Croatia, Samobor 2005.
- 2. mjesto kate ekipno- Croatia cup, Zagreb 2005.
- 3. mjesto kate ekipno- Božićni kup, Zagreb 2005.
- 5. mjesto prvenstvo Hrvatske kate ekipno, Split 2005.
- 2. mjesto kate ekipno- Božićni kup, Zagreb 2004.

MATEJA LUČIĆ (19.02.1995.)

- 3. mjesto Božićni kup 2008., mlađe kadetkinje do 45 kg
- 1. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008., mlađe kadetkinje do 40 kg
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto kate ekipno- Grand prix Croatia, Samobor 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 2. mjesto kate ekipno- Croatia cup, Zagreb 2005.
- 3. mjesto kate ekipno- Božićni kup, Zagreb 2005.
- 5. mjesto prvenstvo Hrvatske kate ekipno, Split 2005.
- 2. mjesto kate ekipno- Božićni kup, Zagreb 2004.

STEFANI FILIPIĆ (07.08.1994.)

- 2. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2009., kadetkinje do 54 kg.
- 1. mjesto Karlovac open 2008. kadetkinje do 54 kg
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje ekipno borbe
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. kadetkinje do 54 kg
- 1. mjesto – Sisak Cup 2008. ml. kadetkinje
- 1. mjesto – Sisak Cup 2008.kadetkinje
- 2. mjesto – Opatija Cup 2008. kadetkinje
- 3. mjesto – Opatija Cup 2008. ml. kadetkinje
- 2. mjesto – Croatia Cup 2008. ml. kadetkinje
- 2. mjesto – Croatia Cup 2008. kadetkinje
- 1. mjesto – Postojna Open 2008. ml. kadetkinje
- 3. mjesto – Postojna Open 2008. kadetkinje
- 3. mjesto – Postojna Open 2008. borbe ekipno
- 3. mjesto – Udine Trophy 2008.
- 1. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008. ml. kadetkinje
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008. kadetkinje
- 1. mjesto – Kup Mladosti 2008.
- 3. mjesto – Božićni kup 2007
- 1. mjesto – Karlovac open 2007.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007
- 2. mjesto – Zagreb karate fest 2007
- 3. mjesto – Cro Open 2007
- 1. mjesto – Croatia cup 2007.
- 3. mjesto – Udine 2007.
- 2. mjesto – Prvenstvo Hrvatske u borbama, Split 2007.
- 2. mjesto – Kup mladosti, Ivanić Grad 2007.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2005.

MARKO MATIJAŠČIĆ (18.03.1995.)

- 1. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008., mlađi kadeti iznad 57 kg
- 2. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008., kadeti borbe ekipno
- 1. mjesto Zlatni dukat Slavonije 2008. mlađi kadeti iznad 57 kg
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2008. kadeti ekipno
- 3. mjesto – Sisak Cup 2008.
- 2. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 2. mjesto – Božićni kup, Zagreb 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006. kate ekipno ml.učenici
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba 2005.
- 2. mjesto –- prvenstvo Zagrebačke županije, 2005.

TOMISLAV ŠAPIĆ (05.01.1988.)

- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 1. mjesto – ekipno seniori, Božićni kup 2006.

TOMISLAV MACAN (05.03.1993.)

- 3. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., juniori do 55 kg.
- 3. mjesto prvenstvo Hrvatske 2008. kadeti ekipno
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008.
- 2. mjesto – Zagreb karate fest 2007.
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 2. mjesto – Županijsko prvenstvo 2006.

PAULA ANDRIČEVIĆ (05.09.1997.)

- 1. mjesto Europski kup – Bratislava, učenice iznad 40 kg
- 1. mjesto Croatia cup, učenice iznad 40 kg
- 1. mjesto Opatija kup, učenice iznad 40 kg
- 1. mjesto Prvenstvo Hrvatske 2009., ml. kadetkinje do 45 kg.,
- 1. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., učenice iznad 40 kg.
- 1. mjesto Kup Mladosti 2009. Ivanić Grad, učenice iznad 40 kg
- 3. mjesto Grand prix Croatia 2009, učenice do 40 kg
- 1. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008., učenice do 40 kg
- 1. mjesto Zlatni dukat Slavonije 2008. učenice do 40 kg
- 1. mjesto Zagreb karate fest 2008., učenice do 40 kg
- 3. mjesto – Europski kup za mlade, Bratislava 2008.
- 2. mjesto – Croatia Cup 2008.
- 3. mjesto – Postojna Open 2008.
- 3. mjesto – Prvenstvo Hrvatske 2008.
- 3. mjesto – Kup Mladosti 2008
- 3. mjesto – Božićni kup 2007
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 1. mjesto – Zagreb karate fest 2007.
- 3. mjesto kate ekipno – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – Croatia cup 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – Grand prix Croatia 2005.

MARINA BRATANIĆ (02.05.1996.)

- 1. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008. borbe
- 2. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2008.
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2007., učenice kate ekipno
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2007. borbe
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006. kate ekipno mlađe učenice
- 3. mjesto kate ekipno – Croatia cup 2006.
- 3. mjesto kate ekipno – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – Croatia cup 2005.

ANTONIJA ŽULJ (09.05.1996.)

- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima 2008.
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba 2007.
- 1. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006. kate ekipno mlađe učenice
- 3. mjesto kate ekipno – Croatia cup, Zagreb 2006.
- 3. mjesto kate ekipno – prvenstvo Zagrebačke županije 2005.
- 3. mjesto kate ekipno – Croatia cup, Zagreb 2005.

ANA MATIJAŠČIĆ (21.08.1996.)

- 2. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008.,
- 2. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2007.,
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2007., učenice kate ekipno
- 2. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006.,
- 3. mjesto – prvenstvo Zagrebačke županije 2006. kate ekipno mlađe učenice,
- 3. mjesto kate ekipno – Croatia cup, Zagreb 2005.,
- 3. mjesto kate ekipno – Grand prix Croatia, Samobor 2005.

TARJA HORVAT (15.07.1996.)

- 1. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009, ml. kadetkinje do 40 kg.
- 2. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008.,
- 2. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.,
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo kate ekipno 2007.

NERA HORVAT (23.11.1997.)

- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008.,
- 3. mjesto – Županijsko prvenstvo kate ekipno 2007.

MIHAEL MATIJAŠČIĆ (16.01.1998.)

- 1. mjesto Croatia cup 2009., učenici do 38 kg
- 3. mjesto Božićni kup 2008., učenici do 34 kg
- 1. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008., učenici do 34 kg
- 2. mjesto Zlatni dukat Slavonije 2008. učenici do 34 kg
- 3. mjesto – Opatija kup 2008.
- 3. mjesto – Croatia cup 2008.
- 3. mjesto – Memorijal poginulim breniteljima 2008.
- 3. mjesto – Karlovac open 2007.
- 1. mjesto – Zagreb karate fest 2007.
- 1. mjesto – Županijsko prvenstvo 2007.

MATIJA MATAUŠIĆ (09.03.1995.)

- 2. mjesto – Europski kup za mlade, Bratislava 2008.

ANA MARIJA DESPOT (24.12.1997.)

- 3. mjesto Memorijal poginulim bojovnicima Zagreba 2009., učenice iznad 40 kg.
- 3. mjesto Kup Mladosti 2009. Ivanić Grad, učenice iznad 40 kg
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2008., učenice do 40 kg
- 3. mjesto prvenstvo Zagrebačke županije 2007., mlađe učenice kate ekipno