Kup Mladosti, Ivanić Grad, 02.02.2020.

4 medalje za karataše Bregane u Ivanić Gradu

U sportskoj dvorani Žeravinec, održan je 32. Kup Mladosti. U odličnoj organizaciji KK Mladost, nastupilo je  520 natjecatelja (od 7 do 13 godina) iz BiH, Slovenije i Hrvatske

Na turniru je nastupilo 8 članova Karate kluba Bregana, a osvojena su 4 odličja u solidnoj konkurenciji.

Najuspješniji je bio Dino Devetak koji je odličnim borbama osvojio zlatnu medalju u kategoriji mlađih učenika do 30 kg.

Uspješan nastup imala je i Tina Kos koja je u kategoriji učenica do 50 kg osvojila srebrnu medalju.

Brončano odličje osvojili su Erna Pjajčik u kategoriji mlađih učenica do 26 kg i Tin Svinjarić u kategoriji učenika do 37 kg. Bez medalje su ovom prilikom ostali Alisa Ema Jurjević, Nika Zorko, Emilija Mustafić i Irina Pjajčik.

Ovaj turnir je bio odlična provjera trenutne sportske forme i početak ozbiljnijih priprema za državno prvenstvo koje će se držati za nešto više od dva mjeseca.